Одна з першочергових завдань, з якими доводиться мати справу після смерті людини, це транспортування тіла в морг, з моргу, на відспівування і на кладовищі. Безумовно, виконати це самостійно не представляється можливим. Тому вам доведеться замовляти катафалк в Хмельницькому. Організацій, які займаютьсяперевезеннями покійних в місті багато. Як зробити правильний вибір? Вже йдуть у небуття часи, коли в якості катафалків використовувалися старі пошарпані Газелі або іномарки, з величезним пробігом.

Розвиток сфери ритуальних послуг, підвищення соціальних стандартів ставлять зовсім інші вимоги до катафалка. Це повинні бути комфортабельні сучасні автомобілі, обладнані виключно під транспортування покійних і забезпечувати відповідні умови для супроводжуючих. Міська ритуальна служба «Memento Mori» прагне до надання послуг найвищого стандарту. Тому ми придбали сучасні автомобілі, переобладнали їх для ритуальних перевезень, реалізували відповідний інтер'єр. Наші катафалки мають такі переваги:


- сучасні автомобілі німецького автопрому
- наявність постаменту з кріпленнями для труни
- кондиціонер для підтримки необхідної температури
- комфортні місця для супроводжуючих
- інтер'єр катафалка розроблений з урахуванням ритуальних нюансів
- досвідчені чуйні водії, з прекрасним знанням міста Хмельницький та Хмельницької області
- наявність катафалка для VIP-похорону


Не роздумуйте, якщо ваш вибір якість європейського рівня, комфорт і турбота про пам'ять покійного - замовляйте послуги автокатафалка в Хмельницькому в міській ритуальній службі «Memento Mori». Автомобілі для перевезення покійних Opel і Mercedes за доступними цінами.