ПІДГОТОВКА ПОКІЙНОГО ДЛЯ ПОХОВАННЯ

Похоронний дім «Memento Mori» проводить підготовку тіла покійного до поховання. Виконати підготовку можуть близькі люди, але в момент втрати потрібно довіритися професіоналам і приділити час прощанню. МИ ВИКОНУЄМО ВСІ РЕГЛАМЕНТНІ ПРОЦЕДУРИ:

  • Доставка померлого в морг
  • Обмивання тіла
  • Тампонування
  • Бальзамування померлого
  • Одягання покійного
  • Гримування і макіяж
  • Санітарна обробка приміщення
  • Утилізація побутових предметів

Насамперед, ми доставляємо тіло покійного в морг, де виконуємо всі необхідні процедури.

Обмивання тіла наші співробітники проводять безпосередньо в морзі при підготовці до похоронів. Ми використовуємо спеціальні дезінфікуючі ароматичні та антибактеріальні речовини. Завдяки цьому ми приховуємо процеси розкладу доки відбуваються прощальні процеси. Не менш важливим є питання тампонування – це процедура встановленя  особливих тампонів, що просякнені препаратами для запобігання небажаних виділень під час похорон. Бальзамування дасть можливість зберегти нормальний колір шкіри та запобігти утворенню специфічних запахів, якщо траурні міроприємства затягуються. В загальному, достатньо обробки тіла танатогелем після обмивання. Одягання померлого проводиться  у відповідності до канонів і традицій тієї релігії, до якої належав померлий. Одяг надають родичі, але якщо вам потрібна консультація – ми поруч. Гримування є продовженням сукупності процедур для того, щоб на обличчі та тілі покійного не проявлялися ознаки розкладання і він виглядав природно – так як його запам’ятали близькі та родичі за життя. Косметичні засоби накладаються на лице та відкриті частини тіла – руки. Крім вищенаведених процедур, що безпосередньо пов’язані з підготовкою тіла до поховання, ми також виконуємо дезінфікуючу обробку приміщення померлого, а також утилізуємо предмети побуту. Зазначимо, що дані дії являються нормальною цивілізованою практикою і не повинні становити для вас незручностей.

ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ. У випадку необхідності відстрочки погребіння ми надаємо індивідуальні холодильні камери для тіла.

Після проведення всіх заходів, підготовка померлого до поховання проведена. Далі йде церемонія прощання. Ми надаємо таку послугу. Для деталей, ви можете скористатися пунктом меню «Послуги», де можете ознайомитися з усім переліком наших послуг.

Для швидкого оформлення замовлення – лишіть свої контактні дані на сайті memento-mori.com.ua, а ми одразу вам передзвонимо.