ПОМИНАЛЬНІ ОБІДИ

Християнська традиція прощання з покійними регламентує проведення поминальних обідів, на яких близькі та рідні можуть пом’янути померлу людину. Поминки проводяться в день похорон, на 9-й, 40-й дні та щорічно з дні погребіння. Досить часто такі обіди проводять вдома. Але, погодьтеся, у день прощання з померлим і так багато турбот, та й провести такий день в суєті та організації обіду не зовсім правильно по відношенню до людини, що покинула цей світ. Адже сама ідея поминального обіду полягає в тому, що друзі і родичі мають можливість проститися з покійним, розділити тягар втрати і тісному сімейному колі, згадати щасливі і не дуже моменти життя. І, звичайно, підтримати сім’ю, на плечі якої припадає найважчий тягар.

Ми розуміємо, наскільки важливим є прощання з померлим і допоможемо зменшити складність організаційних заходів, що стосуються поминок.

Серед наших послуг представлені:

СКЛАДАННЯ МЕНЮ.Ми підберемо разом з вами перелік блюд, що не порушують християнську етику та доступні за ціною. Відзначимо, що на столі неодмінно мають бути: кутя (коливо), пироги, перші страви (найчастіше, борщ), м’ясні страви (бефстроганов, відбивні, котлети), гарніри (гречана каша, картопля).

РОЗРАХУНОК ПОРЦІЙ. Без досвіду досить складно оцінити потребу окремих порцій. Ми підкажемо вам, як не помилитися.

РОЗРАХУНОК АЛКОГОЛЮ.Ми часто організовуємо поминальні обіди, а отже достеменно знаємо, як правильно вибрати кількість алкоголю. Зазначимо, що обов’язковим є наявність вина «Кагор» на столі.

ПРИГОТУВАННЯ СТРАВ. Смачна та вміло подана їжа від наших кухарів.  Все готується по правилах проведення поминальних обідів.

Завершення трапези. Наші офіціанти допоможуть вам, за потреби, зібрати блюда, що лишилися.

У поминальний день ви не повинні витрачати час організацію поминок, хвилюватися чи стане їжі, чи правильно складене меню. Дайте можливість нам звільнити вас від рутини і зекономити час на прощання з покійним.

Ми надаємо весь комплекс ритуальних послуг і готові допомогти вам з будь-якими питаннями. Наші менеджери проконсультують і підкажуть, як провести покійного в останню путь. Залиште заявку на сайті і ми зв’яжемося з вами.

Номер для замовлення:(‎097) 570-75-75