Міська Ритуальна Служба «Memento mori» працює в даній сфері з 1998 року. За цей час ,ми здобули величезний досвід і заслужили репутацію відповідального й надійного помічника для людей, які втратили близьких.

Своїм замовникам наш похоронний дім пропонує найширший спектр послуг, пов'язаних з підготовкою та похованням покійного. Скористатися можна як окремими послугами, так і повний комплексом, який включає в себе: репатріацію, підготовку тіла, прокат атрибутики та спеціального транспорту, оформлення всіх необхідних документів на поховання , підготовку місця на кладовищі, організацію похорону, панахиди, поминальних обідів, післяпохоронне обслуговування, кремацію та ін. Співробітники Ритуальної Служби «Memento mori» виїжджають до замовника після дзвінка і можуть супроводжувати його та організовувати все необхідне для поховання родича, допомагати вирішувати всі поточні питання, адже якщо у людини сталося горе, вона не може адекватно реагувати на все, що відбувається і приймати зважені рішення.

Міська Ритуальна Служба «Mementomori» надає якісні ритуальні послуги, так як його співробітники добре знають юридичні нюанси, а також релігійні канони різних конфесій. Ритуальна Служба працює цілодобово, адже біда може трапитися в будь-який час доби і тоді, коли її чекаєш найменше.

Крім професійних послуг від ввічливих і уважних до деталей співробітників служби «Mementomori» пропонує необхідний товар за помірною вартістю і з доставкою. Це:

  • вінки та букети;
  • труни;
  • хрести;
  • інша ритуальна атрибутика (подушка, стрічки, покривала, свічки та ін.).

Міська Ритуальна Служба «Memento mori» заощадить час, адже співробітники зроблять все за Вас, замовник має можливість все замовити і організувати в одному місці, цим самим зменшить стрес, так як позбавить себе від вантажу організаційних клопотів. Знаходиться ритуальна служба за адресою, м.Хмельницький вул.Пілотська 2Б